Serdecznie zapraszamy do miejsca, w którym odpoczniesz i zregenerujesz swoje siły zarówno po pracy, jak i zwiedzaniu królewskiego miasta. Stworzymy komfortowe warunki, które oferujemy w przystępnych cenach.

Nasz dom znajduje się w zacisznej okolicy, na obrzeżach Krakowa (Dzielnica Rybitwy-Podgórze), 500 m od drogi głównej, 3 km od zjazdu z autostrady, 5 km od Nowej Huty, 8 km od Rynku Głównego.
500 m od domu znajduje się sklep spożywczy, 700m przystanek autobusowy.

Oferujemy 7 pokoi (2, 3 i 4 – osobowych). Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, szafki nocne, stoliki, krzesła i telewizory. Na każdym piętrze znajduje się łazienka (I piętro: dwa prysznice i dwie toalety, II piętro: prysznic i toaleta), na I piętrze znajduje się także aneks kuchenny.

W całym obiekcie dostępne jest Wi-Fi.

Lokalizacja obiektu jest idealna dla osób zmotoryzowanych. Dzięki bliskości obwodnicy Krakowa, jadąc od strony południowej, zachodniej i wschodniej, nie ma konieczności przejazdu przez miasto. Bardzo dobry dojazd do centrum trasą szybkiego ruchu. Na dużym, ogrodzonym parkingu możecie Państwo bezpiecznie zostawić samochód.

Zapraszamy do współpracy firmy. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy również turystów, którzy po całodziennym nasycaniu się atmosferą Starego Miasta pragną odpocząć w zacisznym miejscu.

Dbając o Państwa komfort dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się u nas jak w domu.

Do zobaczenia.